[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Бурий_Лис  
Форум » Аніме та манга » Азійське кіно » Ghost in the Shell
Ghost in the Shell
mishaДата: Середа, 10.06.2009, 02:33 | Повідомлення # 1
Генін
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Постер -
«Ghost in the Shell» (яп. 攻殻機動隊) – широковідома манґа в жанрі кіберпанк, створенна манґакою Масамуне Сіро в 1991 році.

Екранізована режисером Осії Мамору у форматі повнометражних аніме-фільмів: «Ghost in the Shell» (1995) та «Ghost in the Shell 2: Innocence» (2004).

Також компанією Production I.G був випущений телевізійний аніме-серіал «Ghost in the Shell: Stand Alone Complex» (перший сезон в 2002, другий (під назвою «Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG») – в 2004 році, режисер Кенджі Каміяма, композитор Канно Йоко).

У 2002 вийшов сиквел манґи — «Ghost in the Shell 2: Man/Machine Interface» (яп. 攻殻機動隊 : 2 ManMachine Interface).

коротше - концентрований кiберпанк cool , хто незнаэ що таке - http://uk.wikipedia.org/wiki/Ghost_in_the_Shell

бачив на torrens.ru роздачу, де все зразу))) там точно э.



Повідомлення відредагував misha - Четвер, 11.06.2009, 21:26
 
wilvarinДата: Четвер, 11.06.2009, 15:09 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Дививлась цю штуку. Хороша, тільки я не у все вїхала, все таки кібер-панк то філософія не для мене....принаймні поки-що
 
mishaДата: Четвер, 11.06.2009, 21:52 | Повідомлення # 3
Генін
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
ага, там трохи забагато всього)))

Повідомлення відредагував misha - Четвер, 11.06.2009, 21:53
 
SandmaNДата: Субота, 13.06.2009, 18:17 | Повідомлення # 4
Шалений репортер
Група: Модераторы
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
Давно вже хотів подивитися, тільки вагаюся - дивитися чи таки читати мангу? Манга ніби "первинний" продукт, а як екранізують її - вічно найцікавіші моменти вирізають, бо цензура. Хтось може порадити, як у "бронепривида" з цим справи?

І ще одне - я чомусь зрозумів з опису розділу, що тут мають викладуватися тільки кінофільми з живими акторами, чи повнометражні анімешки теж можуть бути?

 
mishaДата: Середа, 17.06.2009, 19:10 | Повідомлення # 5
Генін
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
фільми завжди гірші ніж книжки, це незаперчний факт, але фільми всеодно дивитись хочеться)))
сорі якшо я щось не дочитав в описі розділу......
 
Форум » Аніме та манга » Азійське кіно » Ghost in the Shell
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: