[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: SandmaN  
Форум » Аніме та манга » Обговорення манги » Stroke Materials
Stroke Materials
LukashДата: Понеділок, 22.02.2010, 18:40 | Повідомлення # 16
чоунін
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (wilvarin)
Lukash, ПО́ХІТЬ, ХІТЬ (до кого і без додатка - грубо-хтивий статевий потяг). І вона (Антоніна) тікала од нього (Івана), залишивши в ньому бажання (М. Коцюбинський); Задля тої ласухи жадання тіла часом були.. дужчими від поривів душі (О. Ільченко); Тут же за столом і дружина його з сестрою, гарненькою восьмикласницею Люсею, об'єктом гарячої пристрасті.. студентка Мандрики (А. Головко); (Маріквіта:) Квітки з гранати, то знак жаги (Леся Українка); Я так мов бачу, Христофоре, Як ти зійшов із корабля, Як під ногами, наче море, Гойдалася чужа земля; Як череваті лицеміри Хвалу пречистій воздали І як дівча червоношкіре Вони із хіті розп'яли (Д. Павличко).
Слово "хіть" є лише в останньому прикладі... Чи я сліпий?! Гаразд, вмовила. А чому на сайті у опису до манґи написано:"людину, що існує лише для гріха та похоті"?)

Quote (wilvarin)
2. Потрапляти до рук - це літературно, навряд чи Канаме розмовляє літературною мовою...Юмі так, Канаме - НІ
А мене в школі вчили, що це не лише ліьературно, а й взагалі єдииноправильно... Не того мене вчили в школі мабуть =)

Quote (wilvarin)
Shit, Fuck, Dick Аss hole, whore і тому подібне перекладатиму так як вважаю за потрібне (щоб виразило емоцію вкладену у зміст) якщо когось чиюсь раниму психіку це ображає, то в манзі вкажу,, що там присутня ненормативна лексика
Це до чого?)
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 18:56 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Lukash)
А чому на сайті у опису до манґи написано:"людину, що існує лише для гріха та похоті"?)

От вирішила ерудованістю блиснути і вказати, що знаю два варіанти цього слова, я ж бідолашна не знала, що зміст цієї дівчачої манги аж так кардинально зміниться!
Пробачте мене, о великодушні читачки!!! wacko
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 18:57 | Повідомлення # 18
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Lukash)
А мене в школі вчили, що це не лише ліьературно, а й взагалі єдииноправильно... Не того мене вчили в школі мабуть =)

Тебе звати Канаме і ти збочений псих? Гммм вроді ні...це мова персонажа!!!! ще раз нагадую!
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:00 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Lukash)
Quote (wilvarin)
Shit, Fuck, Dick Аss hole, whore і тому подібне перекладатиму так як вважаю за потрібне (щоб виразило емоцію вкладену у зміст) якщо когось чиюсь раниму психіку це ображає, то в манзі вкажу,, що там присутня ненормативна лексика
Це до чого?)

Це до варіантів перекладу "ругатєльних слов" якщо по змісту підходитиме слово "ти чорнос-ке х-ло" повір я так і напишу а не "ти нєхороший человєк"
 
LukashДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:06 | Повідомлення # 20
чоунін
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (wilvarin)
Quote (Lukash)
А мене в школі вчили, що це не лише ліьературно, а й взагалі єдииноправильно... Не того мене вчили в школі мабуть =)

Тебе звати Канаме і ти збочений псих? Гммм вроді ні...це мова персонажа!!!! ще раз нагадую!

До чого тут персонаж?) Я кажу, вчили так, що в укрінській мові, розмовній чи літературній це байдуже, в данному випадку використовується прийменник "до". Якщо я не правий - вибачаюсь. =0

Додано (22.02.2010, 19:06)
---------------------------------------------

Quote (wilvarin)
Це до варіантів перекладу "ругатєльних слов" якщо по змісту підходитиме слово "ти чорнос-ке х-ло" повір я так і напишу а не "ти нєхороший человєк"
Я писав лише, що вважаю "Блін" - русизмом(аж ніяк не діалектизмом). А не про "ругатєльниє слова" взагалі.
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:07 | Повідомлення # 21
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Lukash)
До чого тут персонаж?) Я кажу, вчили так, що в укрінській мові, розмовній чи літературній це байдуже, в данному випадку використовується прийменник "до". Якщо я не правий - вибачаюсь. =0

Ти зауважував фразу "попадали до рук" вказав, що правильно "потрапляли"
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:09 | Повідомлення # 22
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Lukash)
Я писав лише, що вважаю "Блін" - русизмом(аж ніяк не діалектизмом). А не про "ругатєльниє слова" взагалі.

Та, сонечко, в укр мові всі матюги (ну майже крім там дупа, пика і тд...) російські, і з цим нічо не поробиш
 
LukashДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:12 | Повідомлення # 23
чоунін
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (wilvarin)
Ти зауважував фразу "попадали до рук" вказав, що правильно "потрапляли"
ні-ні-ні-ні-ні) Я зауважив фразу "ПОПАДАТИ В руки"... Уважно перечитайте мій пост або свою манґу!)

Додано (22.02.2010, 19:12)
---------------------------------------------

Quote (wilvarin)
Та, сонечко, в укр мові всі матюги (ну майже крім там дупа, пика і тд...) російські, і з цим нічо не поробиш
А от за "сонечко" - дякую =)
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:15 | Повідомлення # 24
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Lukash)
ні-ні-ні-ні-ні) Я зауважив фразу "ПОПАДАТИ В руки"... Уважно перечитайте мій пост або свою манґу!)

а, ну то я сі тєшко вибачєю biggrin
 
LukashДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:25 | Повідомлення # 25
чоунін
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (wilvarin)
Та, сонечко, в укр мові всі матюги (ну майже крім там дупа, пика і тд...) російські, і з цим нічо не поробиш
Згоден, але "Блін" - це не матюг, а незрозуміло що взагалі. =)

Я вас послухав, ви мене послухали. Якщо непорозумінь більш немає, то й не будемо сваритися, згода?)

 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 19:30 | Повідомлення # 26
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
а ми і не сваримось happy ми дискутуємо,
До речі, Блін - насправді це помякшене "б-ть" це тобі говорю, як дипломований філолог...бугага...
І ще одне, давай на "ти"
 
LukashДата: Понеділок, 22.02.2010, 20:28 | Повідомлення # 27
чоунін
Група: Пользователи
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
Згода. =)

Тоді одразу питання, все ж таки реедит планується або зараз пріорітет надається новим розділам?)

І якщо планується реедит, то чи всіх проектів?) Там DEMO давненько вже у коментах до Баньяну кілька хороших порад давав стосовно єдиного формату архивів, єдиної форми назви архиву та Thumbs.db =) А ні... Про назву архиву нічого не писав. Так от... Для зручності користувачів непогано було б ще розробити єдину систему назв для архивів =) Щось на кшталт: Stroke_Material_v01_ch001. Або іншу, але все ж єдину для усіх архивів на сайті. =)

Quote (wilvarin)
До речі, Блін - насправді це помякшене "б-ть"
Невеличкий ліричний відступ.
Пам'ятаю маленьким полюбляв "Блін" повторювати. А одного разу на очах у сестри старшою впав з дивану і в повітрі почав кричати: "Блі...", а коли приземлився вихопилася в мене буква "а" в кінці... Получилося щось схоже на "Блі...А...". Ох, пам'ятаю отримав тоді по губах добряче. =)

P.S. інтернет жартує зі мною, тому намагаюся відправити вчетверте це повідомлення. Доречі, тому воно таке довге =)

Повідомлення відредагував Lukash - Понеділок, 22.02.2010, 20:31
 
wilvarinДата: Понеділок, 22.02.2010, 22:06 | Повідомлення # 28
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Та взагалі усю мангу ми плануємо закинути на файлозберігачі бо місця стає дедалі менше.
Переедітуватись дещо буде, але це в процесі дуууже довготривалому (ми усі працюємо, часу обмаль)
 
DEMOДата: Вівторок, 23.02.2010, 13:27 | Повідомлення # 29
Demon of Edit
Група: Модераторы
Повідомлень: 6
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (wilvarin)
Та взагалі усю мангу ми плануємо закинути на файлозберігачі бо місця стає дедалі менше. Переедітуватись дещо буде, але це в процесі дуууже довготривалому (ми усі працюємо, часу обмаль)

Нащо? Укоз дає необмежений простір нині. В мене на укозі — вже 191.89 Mb без усіляких доплат, просто за кожний захід туди додаються мегабайти. а файлообмінники це найгірше, що можна вигадати.
P.S. FF10 я вам скинув.
 
wilvarinДата: Вівторок, 23.02.2010, 18:34 | Повідомлення # 30
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
в мене на укозі 500 метрів і дві третини вже забиті
 
Форум » Аніме та манга » Обговорення манги » Stroke Materials
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: