[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: SandmaN  
Форум » Аніме та манга » Обговорення манги » Angel Dust
Angel Dust
vas209Дата: Четвер, 18.06.2009, 18:19 | Повідомлення # 1
Kawaii Sama
Група: Модераторы
Повідомлень: 7
Репутація: 4
Статус: Offline
Все почалось з того, що ми дізнались про існування ангелів-андроїдів, які називаються «емуляторами». Сім таких емуляторів зруйнували свій власний світ, причому зробили це по нікому не зрозумілій причині. Ангел по імені Серафим повинен знайти і наказати цих злих ангелів, один з яких Люцифер, ховається на Землі, тому Серафим відправляється туди за ним. На Землі він зустрічає чарівну дівчину в окулярах з іменем Юіна Хаторі, з якою вони скоро стають друзями. І добрий ангел дізнається, що в дівчині скрита величезна внутрішня сила, дівчинка може з’єднюватись разом з емулятором і перетворюватись в ще сильнішоно бойового робота, при допомозі якого можна знищиит Люцифера. Правда, цей також не тратив час впусту і знайшов собі союзника у вигляді кращої подруги Юіни, симпатичної брюнетки по імені Акіхо, яка володіє точно таким же даром, як і Юіна...
Ось тут і починається основна суть історії, бо ж головні героїні – найкращі подруги, але повинні стати на різні сторони. В них з’являються свого роду відносини з емуляторами, у Юіни з Серафимом – це довіра і любов, а у акіхо – сильна симпатія до Люцифера, і в той же час ненависть, за що їй довелось розлучитись з найкращою подругою. Люцифер намагається спокусити дівчинку, і та доволі швидко піддається ойму і перестає жаліти про втрачену дружбу з Юіною.
Тепер ці парочки поганих і хороших починаю активно протистояти один одному, тільки Юіна дуже нерішуча дівчина і привикла всяко уникати небезпек і тому вона постійно просто втікає від Серафим, залишаючи її і Акіхо напризволяще Люциферу.

Як на мене, сюжет не завжди зрозумілий. Він декуди ніби втікає. Але прочитавши до кінця, все ж таки вимальовується загальна картина. Також не дуже «хеппі енд» вкінці. Але загалом мені сподобалось.

Шукаючи якусь мангу для пробної роботи, я побачила Angel Dust і мені сподобались малюнки. Навіть не читавши я вирішила за неї взятись. Мені дуже подобаються кавайні манги. Перша, яку я прочитала (нею можна сказати і почалось моє блукання в світі манги) була Chobits. Можливо тому мене тягне на кавай, бо першим був кавай. Хто зна...

Повідомлення відредагував vas209 - Четвер, 18.06.2009, 18:19
 
wilvarinДата: П`ятниця, 19.06.2009, 00:03 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 57
Репутація: 1
Статус: Offline
Ага, на рахунок останньої фрази ти права, biggrin наш перший сексуальний досвід впливає на наші подальші смаки. aaa От прочитала б ти вперше "Dogs" або "Hellsing" і хто-зна як склалася б твоя доля cool
 
vas209Дата: П`ятниця, 19.06.2009, 20:00 | Повідомлення # 3
Kawaii Sama
Група: Модераторы
Повідомлень: 7
Репутація: 4
Статус: Offline
Ги happy
Кавай-кавайчик, лєнточки, бантічки,
Гарнюсьнькі хлопчики-зайчики.
aaa hearts salute


Повідомлення відредагував vas209 - П`ятниця, 19.06.2009, 20:02
 
SandmaNДата: П`ятниця, 19.06.2009, 22:13 | Повідомлення # 4
Шалений репортер
Група: Модераторы
Повідомлень: 14
Репутація: 2
Статус: Offline
А мені сподобалась ота остання історія з піснею, прямо такий часовий парадокс вийшов biggrin
Але нічого, в новому Дусті нарешті повернулися від юрі до старого доброго гарему happy
 
Форум » Аніме та манга » Обговорення манги » Angel Dust
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: